Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Ivika Jegis

Inglise keel, infojuht
ivika.jegis [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel K, kl 14:15 - 16:00 või R, kl 14:15 - 15:00, ruum 303
Muud kokkulepped on alati võimalikud ning kui õpetaja ei ole parajasti klassiruumis, siis tasub teda otsida ka õp.toast!

Ulvi Tensing

Matemaatika
ulvi.tensing [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel T ja N kl 15:10 - 16:30, ruum 306
Muud ajad samuti eelneval kokkuleppel, ka hommikul kl 8:00 - 8.25

Leena Möls

Vene keel
leena.mols [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:45, ruum 305

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:00 - 16:00, ruum 301

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, kl 15:00 - 16:00, ruum 301

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Igal hommikul kl 08:00, ruum 231

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:00 (K ja R kokkuleppel), ruum 303

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, kell 15:00 - 15:40, ruum 230

Joosep Loost

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
joosep.loost [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, 8.tund, kell 15:00, ruum 229

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele.
4.A klassi õpilastele T kl 14:00 - 15:00, ruum 109

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 110

Age Imala

Algõpetus
age.imala [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Liis Veeleid

Algõpetus
ivika.jegis [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 206

Liis Tagel

Eesti keel ja kirjandus, inimeseõpetus
liis.tagel [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K, kl 13:30 - 15:30, ruum 132 või 227 (ELO)

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
4.B klassi õpilastele T kl 13:15 - 14:00, ruum 108

Cristina Kaska

Bioloogia, keemia, füüsika
cristina.kaska [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, kl 15:00 - 16:00, ruum 307

Liina Peetre

Inglise keel

Vastuvõtuaeg:

E, kl 08:00 - 08:30, ruum 226

Maire Palusoo

Õppealajuhataja
maire.palusoo [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, kl 14:15 - 16:00

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
4.A ja ¤.B klassi õpilastele T kl 13:15 - 14:00, ruum 207

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus, arvutiõpetus
aron.lips [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt kokkuleppele

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 205

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 132

Marina Dudakova

Matemaatika
marina.dudakova [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K, kl 13:15 - 16:00, ruum 229

Eha Pukk

Eripedagoog
eha.pukk [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - R, kl 08:00 - 08:30, ruum 221

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kl 15:00 - 16:00 võimlas

Krista Kuusk

Käsitöö
krista.kuusk [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:00, peegelsaalis

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo [at] arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T kl 15:00 - 15:45 võimlas