Koolielu

Toitlustamine

„TULE MINUGA SÖÖKLASSE, HELBI JAHTUNUD SUPPI!

TULE MINUGA SÖÖKLASSE, NÄRIMA VORSTI JUPPI!“

Tegelikkuses meil jahtunud suppi ei ole kunagi ning vorsti või muid juppe me ka ei näri! Meil on oma söökla ja oma kokatädid, kes valmistavad igaks koolipäevaks maitsvaid toite. Meil on ka koolipiim ja puuviljavahetund ning parim makaronisalat peaaegu iga kord vahetult enne vaheajale minekut! :)

NB! 2018/19. õppeaasta alguses on toitlustamine ümber korraldatud, sest juurdeehituse/laienemise käigus ehitatakse ümber ka kooli köök ja söökla. Kõht siiski kellelgi tühjaks ei jää - kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! :)

3. septembril paigaldatakse kooli kõrvale eraldi toitlustamise ala.

Koolitoidu toob kohale ettevõte Pai Pagar ja kooli köögipersonal jagab selle lahkelt lastele :)

Ühekordsete toidunõude hulk saab, jah, olema suur,

seega on igati tervitatud oma toidunõu kaasavõtmine!

Söögivahetundide ajad võivad muutuda - selles suhtes tuleb jälgida-kuulata teadaandeid ja õpetajate juhtnööre.

Toitlustustelgis palume õpilastel jääda ikka sama viisakaks kui alati!  Kõigile jagub!

Pealaegi, korralikult järjekorras seismine pidavat olema üks eestlaste meelistegevusi :)

Toitlustamise nädal 17.09-21.09
Esmaspäev
17.09