Info distantsõppe rakendamisest Terviseameti korraldusel 25. november Aruküla Põhikool

Distantsõppele jäävad Terviseameti korraldusel need klassid, kus õpilaste hulgas saab kinnituse positiivne Covid-testi tulemus.

NB! Lisan siinjuures koolipidaja palve eelinfo kogumiseks toiudpakkide vajaduse/soovi kohta võimalikuks distantsõppe perioodiks.

Palume kõikidel peredel alloleval lingil avanev küsitlusvorm 24. - 25. novembri jooksul ära täita (vastamiseks kulub ehk minut, ei rohkem):

https://forms.gle/pAL49xHC34wY8iRh6 Aitäh!

Kui klassi õpilaste hulgas tuvastatakse positiivne testitulemus, siis saadetakse eneseisolatsiooni/distantsõppele kogu selle klassi õpilased ja õpetajad, kes viimasel teadaoleval kokkupuute päeval klassis tunde andsid.

• Juhul kui isolatsioonis oleku ajal ilmnevad haigustunnused, siis tuleb lapsevanemal võtta koheselt ühendust perearstiga ning järgida tema poolt antud juhiseid.
  • Juhul kui isolatsiooni 10.ks päevaks ei ole ilmnenud haigussümptomeid, siis võib isolatsiooni lõpetada, kui 10.ndal päeval tehtud Covid-test on andnud negatiivse tulemuse.
  • Juhul kui isolatsiooni 14.ks päevaks ei ole ilmnenud haigussümptomeid, siis võib isolatsiooni lugeda lõppenuks ilma testi tegemata ning alates 15.st päevast tulla tagasi kooli/tööle.
  • Juhul kui perekonnas on keegi teine haigestunud, siis jääb Covid-testi negatiivse tulemuse selgumiseni koju ka õpilane ja tema õde-vend!

Maskide/Visiiride kandmine koolis on lubatud ja soovituslik kõigile.

Võõratsel isikutel palume koolimajas viibimise ajal kanda maski.

Distantsõppele saadetud:

• 18. novembril:

Üks klass ja kaks sellele klassile tundi andnud õpetajat. Viimane teadaolev kontakt 13. novembril. Isolatsiooni esimeseks päevaks lugeda 14. november.

Isolatsiooni viimane päev 27.november. Kui haigussümptomeid ei ilmne, võib tulla kooli alates 28. novembrist (kuid laupäeval-pühapäeval pole siiski mõtet, seega alates 30.novembrist :)

• 19. novembril:

Uusi juhtumeid ei ole koolile teadaolevalt lisandunud; ühtegi klassi ega õpetajat isolatsiooni/distantsõppele ei saadetud.

• 20. novembril:

Uusi juhtumeid ei ole koolile teadaolevalt lisandunud; ühtegi klassi ega õpetajat isolatsiooni/distantsõppele ei saadetud.

• 23. novembril:

• 24. novembril:

Uusi juhtumeid koolile teadaolevalt ei lisandunud; ühtegi klassi ega õpetajat isolatsiooni/distantsõppele ei saadetud.

• 25. novembril:

Uusi juhtumeid koolile teadaolevalt ei ole lisandunud; ühtegi klassi ega õpetajat isolatsiooni/distantsõppele ei saadetud.

• 26. novembril:

• 27. novembril:

Esmaspäeval (30.novembril) ootame distantsõppelt tagasi ka  viimastel nädalatel koolist eemal olnud klassi õpilasi.

• 30. novembril:

• 1. detsembril:

Distantsõppele saadeti üks klass ja 5 õpetajat, kes viimasel teadaoleval kontakttunni päeval selles klassis tunde andsid.

• 2. detsembril:

Uusi juhtumeid õpilaste ja õpetajate/töötajate hulgas koolile teadaolevalt ei ole lisandunud; ühtegi klassi ega õpetajat isolatsiooni/distantsõppele ei saadetud. Päeva jooksul saadeti koju paar õpilast, kelle perekonna ringis selgus positiivne Covid testi tulemus.

Distantsõppe ajal edastatakse info vajalike õppeülesannete kohta läbi eKooli, nii nagu see ka kevadel oli.

Uute juhtumite info lisame siiasamasse uudisesse ja eKooli  üldinfo vestlusesse hiljemalt samal päeval kl 18.

eKooli vestluste kaudu saadame info eelisjärjekorras lähikontaktsete õpilaste vanematele, kellega kontakteerume vajadusel ka telefoni teel.

NB! Palume lastevanematel üle kontrollida oma andmed (telefoninumber, e-posti aadress) eKoolis (!) ning haigustunnustega lapsed palume samuti koju jätta, nii nagu jäävad koju ka haigustunnustega õpetajad. Aitäh!

Keerulised ajad, kuid saame ka seekord hakkama!

Mure korral võtke ühendust - kool on kodude jaoks endiselt olemas ning leiame kindlasti üheskoos vajalikud lahendused.

Lugupidamisega,

Aruküla Põhikooli juhtkond

https://forms.gle/pAL49xHC34wY8iRh6 Aitäh!

Maskide/Visiiride kandmine koolis on lubatud ja soovituslik kõigile.

Võõratsel isikutel palume koolimajas viibimise ajal kanda maski.

Distantsõppele saadetud:

• 18. novembril:

• 19. novembril:

• 20. novembril:

• 23. novembril:

• 24. novembril:

• 25. novembril:

• 26. novembril:

• 27. novembril:

• 30. novembril:

• 1. detsembril:

• 2. detsembril:

Keerulised ajad, kuid saame ka seekord hakkama!

Lugupidamisega,

Aruküla Põhikooli juhtkond