Uudised

Kiidusõnad 6. klassi poistele Harjumaa koolidevahelisel võrkpallivõistlusel osalemise eest! 15. veebruar Aruküla Põhikool


Aruküla Põhikooli poisid mängisid väga tublilt Harjumaa kuni 6. klasside koolidevahelisel meistrivõistlustel võrkpallis. 15. veeburaril Kiili spordihoones toimunud turniiril saavutas meie kooli meeskond 3. koha (osales 16 võistkonda).

Võistkonnas mängisid: Sebastian, Uku Madis, Harold-Manfred, Toomas, Uku.

 

Aitäh, et esindasite oma kooli :)

/Juhendaja, õpetaja, treener  Antti Rogenbaum ja Toivo Järv/

Aruküla Põhikooli poisid mängisid väga tublilt Harjumaa kuni 6. klasside koolidevahelisel meistrivõistlustel võrkpallis. 15. veeburaril Kiili spordihoones toimunud turniiril saavutas meie kooli meeskond 3. koha (osales 16 võistkonda).

Võistkonnas mängisid: Sebastian, Uku Madis, Harold-Manfred, Toomas, Uku.

 

Aitäh, et esindasite oma kooli :)

/Juhendaja, õpetaja, treener  Antti Rogenbaum ja Toivo Järv/