Uudised

Meie tehnoloogiaõpetuse õpetaja käis RINGVAATE saates 16. veebruar Aruküla Põhikool

Meie töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Aron Lips veab üle-eestilist Derby autode võidusõitu! Millega täpsemalt tegu, saad vaadata juba eilsest Ringvaatest (al min 47.59)

https://jupiter.err.ee/1608872345/ringvaade

Lisainfo osalemise kohta leiad siit:

https://derbyauto.ee/


„Derby“ auto on kaldteel raskusjõul liikuv auto. Õpilasvõistlus „Derby autode võidusõit“ loob õpilastele laialdasi võimalusi näidata oma teadmisi ja oskusi nii tehnoloogiaõpetuses, kui ka teistes õppeainetes. Näiteks tulevad kasuks teadmised füüsikast, mis aitavad konstrueerida võimalikult kergelt liikuva auto. Oluline on ka auto disain ja viimistlus.

Õpetaja Aron osaleb meie kooli õpilastega võistlusel, mis toimub 21. veebruaril 2023 algusega kell 11.00 Tallinnas Luxury Collection Automobiles salongis aadressil Poordi 3.

„Derby“ auto on kaldteel raskusjõul liikuv auto. Õpilasvõistlus „Derby autode võidusõit“ loob õpilastele laialdasi võimalusi näidata oma teadmisi ja oskusi nii tehnoloogiaõpetuses, kui ka teistes õppeainetes. Näiteks tulevad kasuks teadmised füüsikast, mis aitavad konstrueerida võimalikult kergelt liikuva auto. Oluline on ka auto disain ja viimistlus.

Õpetaja Aron osaleb meie kooli õpilastega võistlusel, mis toimub 21. veebruaril 2023 algusega kell 11.00 Tallinnas Luxury Collection Automobiles salongis aadressil Poordi 3.