VALMISTUME SÕBRAPÄEVA HEATEGEVUSLOOSIKS! 16. jaanuar Aruküla Põhikool

Levitame vahelduseks natukene heategevuspisikut!!!
ON AEG üleskutseks - toetada meie kooli kõige populaarsemat ettevõtmist - heategevuslikku sõbrapäeva loosi!

Ka käesoleval aastal toetame  Pardirallit  ja seeläbi vähihaigeid lapsi ning nende vanemaid üle Eesti!

Sõbrapäeva nädal toimub koolis 13. - 17. veebruaril.

Meil on 403 õpilast, seega iga ese loeb!

Loodame, et meie kooli 9.klasside õpilaste pöördumised ettevõtete/asutuste poole leiavad ohtrat vastukaja, kuid

SIINKOHAL PALUME KA TEIE ABI, KALLID LAPSEVANEMAD JA LAIEM KOGUKOND, KUI TEIL ON VÕIMALIK TUUA MEILE ÜHTE, TEIST ja KOLMANDAT –

KRUUSID, PASTAKAD, HELKURID, VÕTMEHOIDJAD, VIHIKUD, KOOLITARBED, RAAMATUD, MÄRKMIKUD, MAIUSTUSED jmt, SIIS SEE ON IGATI TERETULNUD!

Kirjuta, kui saad loosikraamiga aidata (mari.mols@arukyla.edu.ee) - võtame vastu, tuleme järele, kõik on võimalik :)

Tegemist on ühe (kui mitte kõige) populaarsema üritusega õppeaasta jooksul -  IGA LOOS VÕIDAB!

Mida rohkem loose, seda rohkem rõõmu õpilastele ja seda suurem heategu!

Levitame vahelduseks natukene heategevuspisikut!!!

Sõbrapäeva nädal toimub koolis 13. - 17. veebruaril.

Meil on 403 õpilast, seega iga ese loeb!

Mida rohkem loose, seda rohkem rõõmu õpilastele ja seda suurem heategu!