Tantsugeeni SuveChill Aruküla Põhikoolis!

18. июня 2019 - 22. июня 2019

Kallis tantsusõber!

Kutsume Sind 18. juunist 22. juunini Aruküla Põhikooli TantsuGeeni SuveChillile:)!

Oodatud on nii tantsugeenlased kui ka noored väljastpoolt meie stuudiot :)!

Nende viie päeva jooksul tantsime nõrkemiseni, ühendame nalja, teadmised ja tarkused ühte potsikusse, mida pärast hea endaga kaasa võtta ning lubame, et sellest saab üks Su suve tipphetkedest, mida hiljem eriti tore meenutada! :)

TantsuGeeni SuveChilli jooksul tutvume erinevate tantsustiilidega nagu nt. contemporary, hip-hop, house jt. ning viime end kurssi tantsu ajaloo ja –tehnikaga.  Tantsimise vahepeal ei tule puudust ka mängimisest, puhkamisest ja söömisest – toitlustamine toimub 3x päevas kokatädi Ljuska maitsvatest roogadest ning lisaks on laudadel tervislikud vahepalad kogu päeva vältel.

SuveChilli maksumus on 160€ ning sisaldab ööbimist, kõiki päevaseid tegemisi/toimetusi ning sööke. Tasumine toimub kahes osas – 80 eurot tuleb tasuda 10.maiks ning ülejäänud 80 eurot 10. juuniks.

Registreeri end kohe aadressil laager@tantsugeen.ee, meili palun kirjuta osaleja nimi ja kontakttelefoni number ning hakka juba kotte pakkima, et ägedaimaks suveürituseks varakult valmis olla! :). Kohti on piiratud arv!

NB! Laager on mõeldud 3.– 12. klassi noortele, kuid vajadusel teeme ka erandeid!
INFO:
laager@tantsugeen.ee või numbril  53 413 790
Facebooki üritus - otsi nii: TantsuGeeni SuveChill 4.0

Ikka Sinu TantsuGeen

Посмотреть больше событий
Опубликовано 26.05.2019. Дата последнего изменения 26.05.2019.