Harjumaa aasta 2019 koolidevaheliste kompleksvõistluste 3. koht on meie

Дата создания 10.12.2019

Ujumise koolidevahelise teatevõistlusega Keilas, 6.detsembril lõppes ka Harjumaa aasta 2019 koolidevaheline kompleksvõistlus. Põhikoolide arvestuses saavutati ujumise teatevõistlustel 6. koht. Kompleksvõistluse kokkuvõttes saavutas Aruküla Põhikool tubli 3. koha.

Aruküla Põhikool osales ujumise teatevõistlustel kõikides vanuseklassides (kuni 5. kl, 6.-7. kl. ja 8.-9.kl).

Kuni 5. klasside teateujumises kaitsesid kooli au

Eliis, Laura, Karina, Marta, Aaron, Harold- Manfred, Virko ja Reigo.

6. - 7. klasse esindasid

Katariina, Helmi- Marie, Mirtel, Erika, Richard, Hendrik ja Marko.

8. - 9. klasside teateujumistes ujusid

Aveli, Kertu, Angelika, Angela, Karmo, Hendrik- Nordheim, Egor ja Mihkel.

Harjumaa koolidevahelise kompleksvõistluse arvestusse läks 7 spordiala - teatesuusatamine, võrkpall, murdmaajooks, jalgpall, korvpall, rahvastepall, kergejõustik ja ujumine.

Edukamad alad meie kooli õpilastele olid – korvpall, rahvastepall ja murdmaateatejooks.

Kool ja õpetajad tänavad vilistlasi ja õpilasi, kes esindasid Aruküla Põhikooli 2019 aasta erinevatel kompleksvõistluste spordialadel.

Häid jõule ja mõnusat aastavahetust!

Õpetajad/juhendajad:

õp Riina Einloo, õp Toivo Järv, õp Antti Rogenbaum

Дата последнего изменения 10.12.2019.