2.A klassi õpilaste ja õp Kaja vahva ettevõtmine sai väärt tunnustuse! "Tahan kooli! tulemused selgunud!

Дата создания 06.05.2020

Meie kooli 2.a klassi õpilased ja nende õpetaja Kaja Arusalu osalesid Eesti koolide ühises videokampaanias "Tahan kooli" silmapaistvalt ägedalt :)

Reedel, 08.05 selgusid kaks kooli, kes pälvisid artistide ja korraldajate poolt suurima tunnustuse konkursile saadetud videole ning kuhu loo autorid Mariliis Jõgeva & OLLIElink opens on new pageMariliis Jõgeva & OLLIE"> eriolukorra lõppedes ka esinema sõidavad.

Edastame siinkohal Kollase Kompassi postituse:

Kallid õpilased ja õpetajad üle Eesti!
Täname kõiki kampaanias "Tahan Kooli" osalemast.

Kampaania on jõudnud omadega lõpule ning siinkohas toome välja kaks kooli, kes pälvisid korraldajate poolt enim tunnustust.

1. Käru Põhikoollink opens on new pagei 2. klass õpetaja Pille-Riin juhendamisel, mis paists silma enda kõikide õpilaste osavõtuga ja toreda lahendusega.

2. Aruküla Pohikoollink opens on new page 2.a klass õpetaja Kajalink opens on new page juhendamisel, mis paistis silma enda musikaalse erilahendusega ja andekate õpilaste-õpetajaga.

Mõlemasse väljavalitud kooli sõidavad eriolukorra lõppedes külla kampaania tunnusloo autorid Mariliis Jõgeva ja Oliver Mazurtšak, et kinkida kooliperele meeleolukas kontsert!

Aitäh, konkursil osalenud 2.a klassi õpilased ja õpetaja Kaja,  ülivahva video ning õnnitlused välja teenitud tunnustuse eest, millest on võimalik osa saada kogu koolil :)

Meie kooli ettevõtlike 2.kl õpilaste nägemust Tahan kooli loost näed siit:

/Juhendaja õp Kaja Arusalu/

Kampaanias osales sadu lapsi, kelle videod südame tõeliselt soojaks teevad.

Loe lähemalt siit:  https://eestielu.goodnews.ee/video-maailm-tagurpidi-lapsed-tahavad-kooli-opetajatele-uus-valjakutse-aga-meeldib/link opens on new page

Ajavahemikul 04.05 - 08.05 jõuab igapäevaselt ühe Eesti kooli silmapaistev video Kollane Kompasslink opens on new page Youtube kanalilelink opens on new page, et laste loometegevust toetada ja kõikidega jagada.

Aitäh korraldajatele jt asjaosalistele põneva üleskutse eest :)

Дата последнего изменения 28.05.2020.