Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Velda Veia

Koolipsühholoog

Kontakti foto
Krista Jõks

Logopeed, saksa keel

E-posti aadress krista.joks@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Eelneval kokkuleppel, ruum 311

Kontakti foto
Raili Tüür

Eripedagoog, HEV koordinaator

E-posti aadress raili.tyyr@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Felor Sakias

Matemaatika

Kontakti foto
Ljubov Aljasmäe

Abiõpetaja

Kontakti foto
Hille Raudsepp

Vene keel

Kontakti foto
Leili Nelson

Algõpetus

E-posti aadress leili.nelson@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Oma klassiga kokkuleppel.

Kontakti foto
Krista Tuuling

Ajalugu

E-posti aadress krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus

E-posti aadress monika.nuka@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeval 8.00 või kokkuleppel, ruum 230

Kontakti foto
Ulvi Tensing

Matemaatika

E-posti aadress ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval ja reedel alates kell 14.00 eelneval kokkuleppel, ruum 306

Kontakti foto
Leena Möls

vene keel, ELO kuraator

E-posti aadress leena.mols@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval, 14.15 - 15. 45, eelneval kokkuleppel. Tuleb panna ennast kirja, ruum 305

Kontakti foto
Aive Valvik

Algõpetus

E-posti aadress aive.valvik@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Neljapäeval 13.20, kokkuleppel. Ruum 302A

Kontakti foto
Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus

E-posti aadress aron.lips@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Reedel, kokkuleppel, ruum 136

Kontakti foto
Angela Saks

Inglise keel

Kontakti foto
Ardo Niinre

Abiõpetaja

Kontakti foto
Ingely Penu

Eesti keel

Kontakti foto
Antti Rogenbaum

Kehaline kasvatus

E-posti aadress antti.rogenbaum@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeval kell 14.00, eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus

E-posti aadress laili.pallon@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeval 6.-7. tund, ruum 301

Kontakti foto
Kirsti Saluäär

Inglise keel

E-posti aadress kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval kell 14.00, eelneval kokkuleppel, ruum 303

Kontakti foto
Piia Haab

Loodusteadused

E-posti aadress piia.haab@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeval 13.15-15.00 või kokkuleppel, ruum 231

Kontakti foto
Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus

E-posti aadress krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Reedel, kokkuleppel, ruum 130

Kontakti foto
Riina Einloo

Kehaline kasvatus

E-posti aadress riina.einloo@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäev kell 15.00

Staadion/spordisaal

Kontakti foto
Cristina Kaska

Bioloogia, keemia, haridustehnoloog

E-posti aadress cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval kell 15.00, enne tuleb panna ennast kirja, ruum 307

Kontakti foto
Marina Dudakova

Matemaatika

E-posti aadress marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Kontakti foto
Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus

E-posti aadress ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäev kell 8.00, ruum 226

Kontakti foto
Eha Pukk

Väikeklassi õpetaja

E-posti aadress eha.pukk@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Kontakti foto
Maarika Jagula

Algõpetus

E-posti aadress maarika.jagula@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval kell 14.00 või kokkuleppel

Kontakti foto
Meelika Mäeorg

Inglise keel

E-posti aadress meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval kell 14.15. Muul ajal vaid eelneval kokkuleppel, ruum 249

Kontakti foto
Age Imala

Algõpetus

E-posti aadress age.imala@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval kell 12.15

Kontakti foto
Anneli Leit

Algõpetus

E-posti aadress anneli.leit@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Oma klassiga kokkuleppel, ruum 206

Kontakti foto
Heret Ameljušenko

Matemaatika

E-posti aadress heret.ameljusenko@arukyla.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeval kell 14.00 või kokkuleppel, ruum 205

Avaldatud 28.07.2018 Viimati muudetud 13.05.2024