Koolielu

Huviringid

„KUI TAHAD,TULE ALATI! OOTAME AKEN AVALI!“ :)

Huvitegevuseks on meil võimalusi seinast seina ning võime julgelt öelda, et ka läbi seinte

ehk siis lõputult võimalusi koostöös kultuurimaja, noortekeskuse, perekeskuse ja lähedal asuvas mõisahoones tegutseva huvialakeskusega Pääsulind.

 

Huviringid Aruküla Põhikoolis 2018/19. õppeaaastal on järgmised:

1.klasside muusikaring

Kolmapäeviti

kl 12:10 – 12:55

 

Juhendaja:

Õp Külli Ovir

kylliovir@gmail.com

Tel: 52 38 628

Mudilaskoor

(2. – 5. klassi õpilastele)

Kolmapäeviti

kl 13:10 – 14:00

 

Poistekoor

Kolmapäeviti

kl 14:00 – 14:55

 

Lastekoor

(6. – 9. klassi õpilastele)

Kolmapäeviti

kl 15:00 – 16:00

 

Noorteühendus ELO

(Aastamaks 10€)

Rühmad saavad kokku üle nädala

neljapäeviti:

A-rühm kl 16:00

Klubi ja Junior Team kl 17:00

 

Juhendaja/Kuraator:

Õp Leena Möls

leena.mols@arukyla.edu.ee

Tel: 53 444 461

Sulgpall

(2. – 7. klassi õpilastele)

Teisipäeviti kl 17:00 – 18:30

Reedeti kl 14:00 – 15:00

Juhendaja/Treener:

Silva Lips

silvaloik@gmail.com

 

Pallimängud/Käsipalli ettevalmistusrühm

(1.– 3. klassi õpilastele)

Esmaspäeviti kl 15:00 – 16:15

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:15

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:15

 

Juhendaja/Treener:

Õp Toivo Järv

toivo.jarv@mail.ee

 

Käsipall, poisid 2004

(7. – 9. klassi õpilastele)

Esmaspäeviti kl 17:00 – 18:30

Kolmapäeviti kl 17:00 – 18:00

Neljapäeviti kl 17:00 – 18:30

 

Käsipall, poisid 2006

(4. – 6. klassi õpilastele)

Teisipäeviti kl 15:00 – 16:15

Reedeti kl 14:00 – 15:30

 

Käsipall, tüdrukud (2005)

(6. – 9. klassi õpilastele)

Teisipäeviti kl 17:00 – 19:00

Kolmapäeviti kl 18:00 – 19:00

Reedeti kl 15:30 – 17:00

 

Juhendaja/Treener:

Andrus Rogenbaum

Filmiring

(1.– 9. klass + noored)

Kokkusaamine 7x aastas,

laupäeval kl 10:00 - 20:00

(20. okt, 10. nov, edasi kokkuleppel.

Kokkusaamise asukoht ja täpne kellaaeg sõltuvad konkreetsest üritusest.)

Juhendajad:

Õp Cristina Kaska

cristina.kaska@arukyla.edu.ee

 Juku Trump

Robootika

(5. – 8. klass)

Neljapäeviti kl 14:30 – 16:00

Juhendaja:

Õp Aron Lips

aron.lips@arukyla.edu.ee

 

Muinasjuturing

(2. klass)

Neljapäeviti kl 12:25 – 13:10

(alustab 1. novembril)

Juhendajad:

Õp. Astrid Linnumäe

Õp. Liis Veeleid

 

Rahvatants

(1. klass ja 7. klass)

Mõlemad grupid täis. 

(Toimumisajad õpilastele teada)

Juhendaja:

Õp Kaja Arusalu

 

Minifirma

(7. – 9. klassi õpilastele)

Teisipäeviti kl 15:00

Juhendaja:

Marge Aasalaid

 

Kunstiring

 

Teisipäeviti

Kl 13:10 – 14:00 (1. - 3. klass)

Kl 14:10 – 15:00 (4. – 9. klass)

 

Juhendaja:

Õp Krista Kuusk

Kokandus

(5. – 9. klassi õpilstele)

Neljapäeviti kl 15:00 – 17:00

(alates 6. nov)

 

Linditants

(1.- 4. klassi õpilastele)

Esmaspäeviti kl 12:30 – 13:00

Neljapäeviti kl 13:30 – 15:00

Juhendaja:

Anne Eenpalu

 

Maadlus

(Kuutasu 40€)

Esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kl 16:00 – 17:00

(kuni ehitustööde lõpuni

toimub trenn terviserajal)

Registreerimise vorm:

https://korrus3.ee/reg/

 

Minu Tantsukool

(1.– 9. klassi õpilastele)

(Kuutasu 23€)

Reedeti 14:40 – 15:40

(lasteaia majas)

Juhendaja:

Elina Melanija Tannenberg

info@minutantsukool.ee

www.minutantsukool.ee

 

Allikas: Internet (The IB Community Blog)