„KUI TAHAD,TULE ALATI! OOTAME AKEN AVALI!“ :)
Huvitegevuseks on meil võimalusi seinast seina ning võime julgelt öelda, et ka läbi seinte
ehk siis lõputult võimalusi koostöös kultuurimaja, noortekeskuse, perekeskuse ja lähedal asuvas mõisahoones tegutseva huvialakeskusega Pääsulindlink opens on new page.
Raasiku Valla Spordi hallatavate treening- ja sportimisvõimaluste info ja kontaktid leiate siit:
https://raasiku.kovtp.ee/sportimisvoimalusedlink opens on new page
Kasutusaegade kalendrid - Raasiku Vallavalitsuslink opens on new page
Huviringid Aruküla Põhikoolis 2023/24. õppeaaastal: |
||
1.klasside muusikaring (23/24 õ.a.) (tasuta) |
Kolmapäeviti kell 12:15 – 13:00 (Aruküla Põhikooli aulas) |
Juhendajad: Õp Külli Ovir kylliovir@gmail.comlink opens on new page Tel: 52 38 628
Õp. Age Imala |
Mudilaskoor (23/24 õ.a.) (2. – 5. klassi õpilastele) (tasuta) |
Kolmapäeviti kell 13:05 – 14:00 (aulas) |
|
Poistekoor (23/24 õ.a.) (tasuta) |
Kolmapäeviti kell 14:00 – 15:00 (aulas) |
|
Lastekoor (23/24 õ.a.) (6. – 9. klassi õpilastele) (tasuta) |
Kolmapäeviti kell 15:00 – 16:00 (aulas) |
|
Noorteühendus ELO (Aastamaks 10€, I poolaastal 5€ II poolaastal 5€) |
Rühmad saavad kokku üle nädala neljapäeviti: A-rühm kell 16:00 Klubi ja Junior Team kell 17:00
|
Juhendaja/Kuraator: Õp Leena Möls leena.mols@arukyla.edu.eelink opens on new page Tel: 53 444 461 ELO teadetetahvlile jõuad siit: |
Pallimängud/Käsipalli ettevalmistusrühm (23/24.õ.a) (1.– 3. klassi õpilastele) (10.- kuu) Tüdrukute käsipall (2012...) |
Esmaspäeviti kl 15:00 – 16:00 Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:00
Teisipäeviti kl 15.00-16.15 Reedeti15.00-16.15 RAASIKUL |
Juhendaja/Treener: Õp Toivo Järv toivo.jarv@mail.eelink opens on new page Juhendaja/Treener: Andrus Rogenbaum |
Käsipall poisid (2008-2010) (10.- kuu) |
Esmaspäeviti kl 17:30 – 19:00 Kolmapäeviti kl 17:30 – 19:00 Neljapäeviti kl 15:00 - 16:30
|
|
Käsipall (2011 ja nooremad) (10.- kuu) |
Esmaspäeviti kl 16.15 - 17.30 Kolmapäeviti kl 16:15 – 17:30 Reedeti kl 15:00 - 16:30
|
|
Filmisport (23/24 õ.a.) (1.– 9. klass + noored) (tasuta) |
Kokkusaamine 7x aastas, laupäeviti kl 10:00 - 20:00
|
Juhendajad: Õp Cristina Kaska cristina.kaska@arukyla.edu.eelink opens on new page Juku Trump |
Robootikaring (4. – 9. klass) (tasuta) |
Teisipäeviti kl 15:00 – 16:30 Arvutiklassis (224) |
Juhendaja: Õp Aron Lips aron.lips@arukyla.edu.eelink opens on new page
|
LoTe - loodusteaduste huviring (8. - 9. klass) |
Kolmapäeviti, kl 15.00 III korrus, ruum 307 (ettevalmistus olümpiaadiks, keskkooli katseteks ja iseseisvaks mõtlemiseks) |
Juhendajad: õp Cristina Kaska õp Viljar Laasi õp Piia Haab |
Keraamikaring 1.-4. klass (kohtade arv piiratud) (tasuta) |
Teisipäeviti kl 14:30 - 16.30 |
Juhendaja: Õp Kirsti Saluäär |
Kunstiring 1.-9. klass (tasuta) |
Neljapäeviti Kl 14:15 – 15:30 Kunstiklassis (226)
|
Juhendaja: Õp Tõnu Talve
|
Kokandus (5. – 9. klassi õpilastele) (tasuta) |
Teisipäeviti
|
Juhendaja: Õp Krista Kuusk |
Linditants (1.- 4. klassi õpilastele) (tasuta) |
Teisipäeviti kl 12:20 – 14:00 Neljapäeviti kl 12:20 – 14:00 |
Juhendaja: Anne Eenpalu
|
Kooli bänd | Kolmapäeviti bändiruumis |
Juhendaja: Juhan Trump |
Rahvatants 2.-3. klassi õpilastele 6. klassi "Mikud-Mannid" |
Esmaspäeviti, aulas |
Juhendaja: Õp Kaja Arusalu |
Nahkehistöö huviring (5.-9. klassi õpilastele) (Tasuta)
|
Teisipäeviti |
Juhendaja: Õp Krista Kuusk |
Tehnoloogiaring 4.-9. klass
|
Reedeti 15.00-16.30 Tööõpetuse klassis 136 |
Juhendaja: Õp Aron Lips |
|
|
|
Harju Jalgpallikool (50.- kuu) |
Vanusegrupp: 2011-2016 Treeningud toimuvad: T ja N: 13:30-14:30 Aruküla kooli staadionil (talvel peegelsaalis) |
Kontakt: Margus Martsep |