Aruküla Põhikooli õpilastest koosnev Aruküla SK esines edukalt Tallinn Handball Cupil 2019.

Loomise kuupäev 11.06.2019

Tallinnas Lasnamäel toimuv noorte käsipalliturniir on Baltikumi suurim! Aruküla Põhikooli õpilastest koosnev Aruküla SK mängud olid taaskord karikaväärilised!

Kümnendat korda toimuval juubeliturniiril mängiti  Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi välisväljakutel ja spordihoones ning Tondiraba Jäähallis.  Aruküla SK osales turniiril 5 võistkonnaga: P 2010, P 2009, P 2004 ja P 2001 ning tüdrukud 2004.

Poisid 2010 võitsid 8 võistkonna vahelisel turniiril kõik mängud, viskasid 244 väravat ja tulemuseks esikoht!!!

Turniiril (poisid 2009), kus osales 17 võistkonda pidas Aruküla SK tasavägise finaalmängu HC Taurasega ( Leedu), kus peale normaalaega oli tablool viik. Karistusvisetes tuli vastu võtta kaotus 21:23, kokkuvõttes II koht.

Meie tüdrukud mängisid endast aasta vanemate vanuseklassis ja tulemuseks 8. koht.

Kõige suurema üllatuse valmistas 2004 ja nooremate poiste võistkond (Arno, Robin, Anders, Mattias, Johannes, Marek, Hendrik- Nordheim , Uku ja Egert), kes oma hea mänguga jõudsid finaali, kus kohtuti HC Põlvaga. Tasavägise mängu Tondi Jäähallis võitis lõpuminutitel kindlamini mänginud Põlva 16:14. Tulemuseks tubli II koht.

Poisid 2001, kes enamuses koosnes meie kooli vilistlastest ja meie kooli selle aasta lõpetajatest, võitis finaalmängus HC Taurast 13:10. Mäng oli turnnri üks tähtsündmusi, kus tribüünidel oli palju pealtvaatajaid.

Viimati muudetud 26.06.2019.