HEAD UUT AASTAT 2021 :)

Loomise kuupäev 05.01.2021

Sündida võib sädemest suure sooja algus. Pimeduse südamest koorub kirgas valgus. /Leelo Tungal/

Uus aasta algas koolile rõõmsalt!

Konkursil "Valgus kõnnib Raasiku vallas" otsustati meid avalike hoonete kaunistamise kategoorias võidu vääriliseks :)

Kõik annetatud ja laenuks antud valgusketid leidsin endale mõnel meie aknal säramiseks koha, natukene muretsesime kooli poolt ka juurde, ning tulemus oli tõeliselt särav!

Aitäh kooliperele ja kogukonnale projektile kaasa aitamise eest!

Loodame, et seda valguse ja soojuse sädet jagub ka järgnevateks ühisteks ettevõtmisteks!

Õppetöö osas jagame hetkel sama infot, mis on valitsuse poolt välja kuulutatud:

11.jaanuaril ootame koolimajja 1. - 4. klasside õpilasi, 9. klasside õpilasi ja HEV-õpilasi, loomulikult ka õpetajaid :) 5. - 8. klassi õpilased jätkavad distantsõppel.

Tervitame kooli õpetajate hulka ka uut koolleegi - õpetaja Hedi Tammeleht, kes jätkab alates jaanuarist õp Liina õpilastega.

Tunniplaanis võib tulla ette muudatusi. Kui need on selgunud, siis anname sellest kindlasti märku.

Head uut aastat kõigile!

Viimati muudetud 05.01.2021.