Heategevuslik Teatejooks 23.09

Loomise kuupäev 07.09.2022

23.09 kell 10.30 meie kooli staadionil! TEATEJOOKSU EESMÄRK ON PROPAGEERIDA LASTE TERVISLIKKU ELUSTIILI JA MUUTA LIIKUMISHARJUMUSI. ÜLE KOGU EESTI JOOKSEVAD LAPSED NENDE LASTE HEAKS, KES ON KAOTANUD LIIKUMISVÕIME! Registreeri enda võistkond kohe - mari.mols@arukyla.edu.ee

Olete oodatud oma kooli 5.-9. klassidega osalema 23. septembril spordinädala avaüritusel koolinoorte heategevuslikul Teatejooksul. Sel aastal toimub Teatejooks 17. korda ja jooksud toimuvad 28 kohas üle Eesti, noori innustavad liikuma spordinädala saadikud ja spordielu eestvedaja. 

Osavõtt on TASUTA! Iga kool saab välja panna piiramatul arvul 8-liikmelisi võistkondi. Osalema on oodatud 5.-9. klasside õpilased. Iga osaleja peab läbima 200 kuni 400 meetri pikkuse distantsi. Võitjaid välja ei selgitata, vaid oluline on osavõtt.

Teatejooksu eesmärk on pakkuda noortele võimaluse tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise.

TOETA LAPSI teatejooks on heategevusüritus, mille eesmärk on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi. 

Samal ajal annab Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetuseks saab annetada:
Helistades heategevusnumbril 900 7777 (kõne hind on 7 eurot)
Tehes ülekande HNRK Toetusfond SA: www.hnrk.ee/toetusfondlink opens on new page

KOGU INFO: https://www.teatejooks.eelink opens on new page

Viimati muudetud 07.09.2022.