Kooli osalus digilahendustele suunatud koosloomeprogrammis käib täie hooga!

Loomise kuupäev 26.06.2021

Aprillis käivitus Tallinna Ülikooli, Haridus- ja Noorteameti ja Startup Estonia II koosloomeprogramm, mis toob kokku Eesti koolid ja hariduslahendusi arendavad ettevõtted. Programmis töötavad koolid ja haridusinnovatsiooni algatused ühiselt koolidele innovaatiliste digilahenduste loomise nimel.

Koosloomeprogrammi raames on üheaegselt töös kuus haridusvaldkonna algatust: EduLog, Koodikool, Kolm Põrsakest, Noorte Vabamu, Taut ja TEMU ning kokku 12 erinevat Eesti kooli on tänaseks meeskonnad moodustanud ning ühiste eesmärkide nimel tööle asunud.

Aruküla Põhikool nende hulgas - täpsemalt EduLog alagtuse väljatöötamisel, testimisel ja rakendamisel.

EduLog tuleb sõnadest ‘edu’ ja ‘logi’ ja sümboliseerib võimalust dokumenteerida hariduslikke edulugusid (ing. keeles ‘educational logging’).

KLÕPSA LAHTI KOOSLOOME PROJEKTI BLOGIlink opens on new page

JA TUTVU ETTEVÕTMISEGA LÄHEMALT!

EduLog koosloome kiirendis tegutseme ühise eesmärgi nimel kolme kooliga:

• Aruküla Põhikool (haridustehnoloog Cristina Kaska)
  • Põltsamaa Gümnaasium (klassiõpetaja Margit Tõnisson)
  • Kiviõli I Keskkool (inglise keele õpetaja Valentina Anger)

+ Tallinna Ülikooli poolt mentorina Varbola kooli informaatika õpetaja Elyna Heinmäe.

Viimati muudetud 22.07.2021.