"LANGUAGE LIMITS 2022" teadmistelahingu tulemused selgunud!

Loomise kuupäev 01.03.2022

Harjumaa koolide 9. klasside õpilaste veebipõhine teadmistelahing inglise keeles toimus 22. veebruaril.

Esikolmikusse võitlesid ennast Keila, Kuusalu ja Kose koolide õpilased!!!

Aruküla Põhikool mahtus tihedas konkurentsis ka kenasti esikümnesse - palju õnne, 9.B klassi õpilane Erik ja 9.A klassi õpilane Timo :)

Tänud ka teistele meie 9.klasside õpilastele, et esindasite oma kooli:

Patrik-Mattias, Hendrik, Triin, Keitlin, Mattias P, Anete, Mikk-Joonas, Uku Andreas,

Kokku laekus ettenähtud ajavahemikus 145 õpilase töö 18 erinevast Harjumaa koolist, kus õpilaste juhendajateks oli 29 õpetajat.

Sel aastal oli osalejaid rohkem kui eelmisel kahel aastal - loodame, et tõusutrend uuel õppeaastal jätkub!

Tagasiside põhjal oli  taaskord üks korralikult mitmekesine ja parajat peadmurdmist kaasa toonud väljakutse. Hoiame sama taset ka edaspidi!

Palju õnne võitjatele!

Esikümnesse jõudnud õpilaste tuelmused on näha juuresolevalt pildilt.

(Kõikide osalejate lõpliku järjestuse saadame osalenud õpilaste juhendajatele e-posti teel.)

Auhinnad toimetatakse koolidesse võimalikult kohe - need tulevad, ei jää tulemata!

Aitäh kõikidele õpilastele osalemast ning õpetajatele toetamast :)

Lugupimidamisega,

Language Limits 2022 korraldusmeeskond

(Aruküla Põhikooli inglise keele õpetajad Ivika Jegis, Meelika Mäeorg, Kirsti Saluäär)

In case of further questions or feedback, don’t hesitate to write (ivika.jegis@arukyla.edu.ee)!

Viimati muudetud 01.03.2022.