UHKE VÕIT VANA KIRVE KORRASTAMISE KONKURSILT!

Loomise kuupäev 08.03.2021

Tuhala Ajaloo- ja Kunstikamber MTÜ ning Maalehe ühiselt korraldatud konkursil osales õp Aron Lips ja ka tema õpilased. Tulemused on tublid ja rohkemgi veel :)

Konkursi eesmärk on meelitada rohkem inimesi väärtustama esiisade puutööoskust ning rahvakunsti ja rahvuslikke puutöötraditsioone kasutades heatasemeliste puitesemete loomist.

Kuni 18-aaastaste kategoorias valiti võidutöö vääriliseks Aruküla Põhikooli 6.A klassi õpilase - Andres Taras - korrastatud vana kirves! Palju õnne suurepärase saavutuse eest!

(Esimesel pildil alumisel laual vasakul ülemises nurgas)

Täiskasvanute kategoorias valiti parimaks praktiliseks kirveks õpetaja Aron Lipsu korrastatud vana kirves!

(Teisel pildil kõige parempoolsem)

Lisaks said Aruküla Põhikooli õpilased, kes osalesid konkursil, võimaluse osaleda Terituskoolitusel Loodi mõisas, mis saab toimuma siis kui piirangud leevenevad.

Suured tänud meie tehnoloogiaõpetajale ja õpilastele erinevate rahvapäraste puutöövõtete au sees hoidmise eest!

Lisalugemist leiad siit:

Puukäsitöö konkursid | Facebooklink opens on new page