KOOLIMÄNG

Sisestatud ivika.jegis poolt E, 15.04.2024 - 13:11

Koolimäng on nädal, mille jooksul toimub 5.-9.klassidele erinevaid ülesandeid, mille eest saadakse punkte. Esimese koha saavutanud noored saavad auhinnaks 200€ väärtuses krediiti klassiekskursiooni jaoks!

ESMASPÄEV (15.04) - ÜLLATUSE PÄEV Iga klass saab oma õnne proovile panna. Valige välja enda seast üks, kes läheb huvijuhi juurde üllatusülesannet tegema. Huvijuht Mari kutsub esimese tunni ajal kõikide klasside esindajad ükshaaval enda juurde.

3. koht maakondlikul inglise keele ainevõistlusel!

Sisestatud ivika.jegis poolt N, 04.04.2024 - 08:51

3. aprillil toimus Keila Koolis maakondlik 8. klasside inglise keele ainevõistlus Kuldvillaku mänguformaadis -

küsimusi nii keeleteadmiste kohta, aga ka inglise keelt kõnelevate riikide kultuuri, ajaloo, geograafia jmt kohta, lisaks ka mõistatusi, akronüüme ning mitmesuguseid varia küsimusi.

Aruküla Põhikooli võistkond koosseisus

Mikk M, Carl R ja Harald S

saavutasid võistlustules 3. koha!

Meie koolist osales kokku kolm võistkonda, seega

Lauluvõistlus

Sisestatud Aruküla Põhikool poolt K, 03.04.2024 - 15:17

AITÄH kõigile osalejatele!

Raasiku valla lauluvõistlusele pääsesid:

LEENI  KASEMAA

GRACELYN  LUIK

JOONAS  IMALA

ANNEMARI  ROGGENBAUM

Language Limits 2024 tulemused selgunud

Sisestatud ivika.jegis poolt E, 18.03.2024 - 18:14

Harjumaa koolide 9. klasside õpilaste veebipõhine teadmistelahing inglise keeles toimus 5. märtsil.

Vaatamata e-katseeksami aegade kokkulangevusega laekus teadmistelahingusse

118 õpilase töö 14 erinevast koolist.

Esikolmikusse võitlesid ennast seekord  Saku Gümnaasiumi, Kose Gümnaasiumi ja Oru Põhikooli õpilased

Harjumaa koolidevahelised teatesuusatamise võistlused

Sisestatud Aruküla Põhikool poolt K, 13.03.2024 - 15:40

Aruküla põhikooli õpilased esinesid edukalt Harjumaa koolidevahelisel teatesuusatamise võistlusel, 12 märtsil Sportland Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuses.

Kuni 5 klassi poisid 5. koht kooseisus : Dominic S, Romet R, Ats K, Fred S.

Ka 6.-7. klasside võitlusel saavutati 5.koht : Fred P, Harold-Manfred V, Maikel Magnus ja Risto K.

8.-9. klasside võistkond Tristen M, Reigo V, Aron S ja Kristofer P. tõi Arukülla kolmanda koha medalid.

Tulemused leitavad:

Mr. Pritt minikäsipalli mängud koolis 1.KOHT

Sisestatud Aruküla Põhikool poolt K, 13.03.2024 - 15:25

Teisipäeval, 12. märtsil 2024 toimus Põlvas, Mesikäpa Hallis käesoleva aasta Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis finaalturniir, kus osales kümme paremat üldhariduskoolide segavõistkonda 1.-3. klassidest üle Eesti.

EESTI PARIM VÕISTKOND ON ARUKÜLA PÕHIKOOLIST :)

PALJU ÕNNE - Juhan, Romet, Karl Arthur, Emma, Roosi, Karl, Oleg ja Kristofer.

Treener Andrus Rogenbaum

Asu jälgima